top of page
İş Anlaşması

Hoş Geldiniz

Online Eğitimin
Tek Adresi

Avrupa Eğitim 
Akademisi

Eğitimde Biz

Avrupa Eğitim Akademisi olarak misyonumuz; dünyadaki tüm öğrencilere hitap eden ödüllü bir sanal program sunmaktır. 2023 yılında kurulan kurumumuzda öğrenme türleri farklı olan tutkulu öğrenciler için esnek öğrenme seçenekleri sunuyoruz.

Özelleştirilebilir bir öğrenme deneyimi isteyen, ancak yine de üst düzey bir eğitim almaya öncelik veren bireylere çeşitli seçenekler sunmayı hedefliyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa ya da bu Online Eğitim bünyesindeki derslerden birine kayıt olmayı düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Ekibimiz

Özveri. Uzmanlık. Tutku.

Bizler Türkiye'de ve Uluslararası Platformalarda gerekli üst düzey tüm eğitimlerimizi tamamladık. Her birimizin uzman eğitimen & uzman danışman olarak en az 5 yıllık tecrübemiz var. Bizim için öncelik üstlendiğimiz sorumluluğu hakkıyla yerine getirebilmektir. 

Türkiye'de başlayan serüvenimiz tüm dünyada var olmaya başladı ve biz artık Uluslararası Eğitim&Danışmanlık alanında Koputan Gruop şirketinin aile üyeleriyiz.

Danışmanlık Hizmetlerimizde sizlere hastalık tanısı koymayız ya da tanı konulmuş bir hastalığınızı tedavi edeceğimizi beyan etmeyiz. 

Eğitim Hizmetlerimizde uluslararası müfredat hazırlar ve bu doğrultuda sizlere ulaştırırız. 

Sizlere güvenilir, samimi ve profesyonel hizmet verebilmek için buradayız.

Online Danışmanlığın Tek Adresi
Avrupa Eğitim 
Akademisi

Danışmanlıkta Biz

2018 yılından beri yaşamlarındaki engelleri aşmaları için danışanlarımıza yardımcı oluyoruz. Hayat mutsuz, kararsız veya tatminsiz olmak için çok kısa. Hedefe giden yolda engellerin üstesinden gelmenin daha iyi yollarını öğrenmenize ve geliştirmenize yardımcı olabiliriz. Online Danışmanlık hizmetimizle hiç birşey bize engel değil. Hemen bize ulaşın, ayrıntıları görüşürüz.

EĞİTİMLERİMİZ

Online Uluslararası Sertifikalı Eğitimler

Hizmetlerimiz

AKREDİTASYONLARIMIZ

aea logo.jpg
dosya 2.jpg
edevlet.png
indir.jpg

Bize Ulaşın

Agmashenebeli N 22 Batumi Georgia

Türkiye Enformasyon Merkezi

Malazgirt Mahallesi Saray Burnu Caddesi

Forum Center Ofisler 46/103

Selçuklu /Konya

995 558 41 70 68

0506 710 17 62

Teşekkürler...

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page